Hakkımızda

    Ada Cnc Takım Sanayi firmamız yeni bulmuş olduğumuz karbür toz teknolojisini ile kesilmesi zor malzemeler (inconel, paslanmaz çelik, süper alaşımlar) için özel  V yatak model  karbür  torna uçlar, Top noch kanal uçları ,Iso Ölçülerinde uzun ömürlü torna  uçları, kanal uçları , freze uçları ve yüksek sertlik işlemek için parmak freze ürünlerin imalatı  pazarlama konusunda  faaliyet gösteriyoruz.

  Firmamız, kalıcı devamlılık getirecek ruhumuz ile Yeni işleme Teknolojisi için farklı ürünleri Türkiye'de üreterek  dünyanın önde gelen üreticileri  arasında yarışmak hep beraber sizlerin destekleri ile  lider bir şirket olmak için çalışacağız.

  Ada Cnc olarak standart takımların yanı sıra aslında kuruluş amacımız olan özel takım konusunda önemli bir tecrübeye sahibiz ve çözüm ortağınız olmak için yanınızdayız.

  Ada Cnc Takım Sanayi olarak bünyemizde Seramik, Karbür, PCD, CBN uçlarının bilenmesi, PCD Freze, Matkap, Rayba imalatı ve bileme işlemlerini profesyonel ekibimiz ile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

   Firmamız, yeni teknoloji geliştirme ve en iyi kalitede müşteri memnuniyeti ile ileriye doğru sıçrayan bir şirket olarak, dünya markası olarak büyümek hedefimizdir. Sorumluluklarını yerine getiren malzeme işleme konusunda uzmanlaşmış bir şirkete dönüşmek ve gelişmek için çalışıyoruz ,Tüm yöneticiler ve çalışanlar elimizden gelenin en iyisini yapmak için birlikte çalışacağız.

   Cömert desteğinizi istiyoruz. Saygılarımzla.

  

                Kalite ve Yönetim Politikamız  

  1- Yeni teknolojiler geliştirmek ve ileri atılımlar yapmak.

  2- Müşteriye en iyi kalteyi sunmak.

  3- Malzemeye uygun ürün üretmek ve çalıştırmak.

  4- Yenilikli ürün yaparak kalitede devamlılık sağlamak.